در سال های گذشته افراد و شرکت هایی که می خواستند از طریق وب محصولات خود را در فروشگاه های اینترنتی به فروش برسانند و ظاهر محصولات برای خریداران مهم بود، از تصاویر دوبعدی معمولی استفاده می کردند، همچنین اشیاء سه بعدی ای که با به کارگیری نرم افزارهای سه بعدی سازی چون تری دی مکس ساخته می شدند به دلیل حجم زیاد و فرمت خروجی نمی توانستند در بستر وب قرار بگیرند.

اشیاء سه بعدی چیست

اشیاء سه بعدی

امروزه فناوری اشیاء سه بعدی ( تهیه شده از تصاویر ) یا عکسبرداری ۳۶۰ درجه در جهت نمایش محصولات و اشیاء در بستر وب معرفی شده است. پس اگر می خواهید محصولات خود را درون وب سایتتان به نمایش بگذارید و شکل ظاهری محصول برای کاربران شما دارای اهمیت است ، اشیاء سه بعدی بهترین گزینه برای نمایش محصول شما از طریق وب سایتتان است.

با به کارگیری از این فناوری می توان با کلیک موشواره روی شئ و حرکت آن یا با فشردن دکمه قرار داده شده در صفحه ، اطراف شئ را به خوبی مشاهده کرد.

تصاویر ۳ بعدی از اجسام

تصاویر ۳ بعدی از اجسام

The following two tabs change content below.

farzin

فرزین قمریان هستم مدیر وبسایت shomal-tour.ir امیدوارم این توان رو داشته باشم که نظر شما عزیزان رو با ارائه مطالب مفید و کاربردی جلب کنم منتظر دیدگاه های شما دوستان برای پیشرفت هرچه بیشتر shomal-tour.ir هستم .

Latest posts by farzin (see all)