شرکت فرزین آنلاین دیزاین از سال ۱۳۹۲ با هدف فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات پا به عرصه وجود نهاد و همگام با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا، به طور تخصصی فعالیت خود را به رسانه های دیجیتال شامل طراحی وب سایت ، بهینه سازی وب سایت، عکاسی صنعتی از اشیاء سه بعدی و تهیه بازدید مجازی (تور مجازی) از امکان تفریحی، توریستی متمرکز ساخت.

در این گذار ، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار گیرند و بالطبع توقعات روز افزون مشتریان ما را برآورده سازد.
بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای ما تخصص و برای مشتریان ما رضایت را به همراه داشته است.
شمال تور جهت آشنایی با به عرصه ٔ ظهور رسیدن بخشی از این فعالیتها شکل گرفته است. امید است مکانی برای سرگرمی و لذت شما از دنیای سایبری باشد.

The following two tabs change content below.

farzin

فرزین قمریان هستم مدیر وبسایت shomal-tour.ir امیدوارم این توان رو داشته باشم که نظر شما عزیزان رو با ارائه مطالب مفید و کاربردی جلب کنم منتظر دیدگاه های شما دوستان برای پیشرفت هرچه بیشتر shomal-tour.ir هستم .

Latest posts by farzin (see all)